נוטריון רחובות


מחפשים נוטריון מוסמך למטרת תרגום מסמכים משפות זרות או עריכת חוזים? רוצים להבין טוב יותר את עבודת הנוטריון? בואו לקרוא על שירותי נוטריון ולדעת טוב יותר מהם השירותים המשפטיים להם אולי תזדקקו ביום מן הימים.

מהו תפקידו של הנוטריון?

נוטריון הוא עורך דין שיש בידיו הסמכות להעיד על מקוריות של מסמכים ותעודות, ולהעיד על זהותם של האנשים החתומים עליהם. פעמים רבות רשויות שונות או מוסדות דורשים חתימה ואישור של נוטריון מוסמך על תעודות ומסמכים. אישור זה של הנוטריון מוכיח את אמיתות ומקוריות כל אותם המסמכים.

בין תפקידיו הרבים של הנוטריון, ניתן למצוא גם שירותים של תרגום מסמכים, אימות חתימות, אישור הסכמי ממון ועוד. מרבית הפניות אל הנוטריון מתקבלות כאשר יש צורך להציג תעודות בפני רשויות של מדינות זרות הדורשות תרגום של אותן התעודות. משימה זו רשאי לבצע רק נוטריון מוסמך, ועל כן לא ניתן לפנות לכל אדם לשם ביצוע עבודות תרגום.

מתי עוד צריך לפנות אל נוטריון? כיצד ניתן למצוא נוטריון רחובות והסביבה?

מקרה חוזר ונשנה במדינת ישראל שהצריך את שירותיו של הנוטריון, הוא אישור חיים של אדם מסוים. לצורך קבלת התשלומים להם זכאים ניצולי השואה מממשלת גרמניה, היה צורך להציג הוכחה כי אותו אדם עדיין בחיים, ושהוא זה שמקבל את התשלום. לשם כך פנו אל הנוטריון שאישר את עובדת היותו של אותו אדם בחיים.

נוטריון רחובות ותרגום חוזים

אחד התרחישים המוכרים בו יש צורך בשירותי נוטריון הוא כאשר עובדים על תרגום חוזים. תרגום מסמכים משפטיים וחוזים, הוא נושא מורכב המצריך ידע ומקצועיות רבה. אין כאן מקום לטעויות או לאי דיוקים, שכן הניסוח הוא קריטי.

משרד רונן ליבוביץ – עורכי דין ונוטריון

אם גם אתם זקוקים לשירותים משפטיים, משרדנו עומד כאן לשירותכם. אנו מציעים טיפול מקצועי ויסודי בנושאים רבים ושונים; טיפול בצוואות ועיזבונות, ייצוג משפטי, תביעות כספיות, רישום חברות ועוד שירותים משפטיים שונים. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר במספר 03-5624456, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.